Sivassporlu Bilica hapiste!

Sivassporlu Bilica hapiste!.14139
  • Giriş : 09.01.2009 / 09:46:00

Sivasspor´un Antalya kampı tamamlandı, takım kente döndü ancak Da Silva Bilica hâlâ gelmedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sivasspor´un Antalya kampı tamamlandı, takım kente döndü ancak Da Silva Bilica hâlâ gelmedi. Çünkü; eşine nafaka ödemeyen Brezilyalı futbolcu alıkonuldu ve ülke dışına çıkamıyor...

2 Ocak'ta kampa gelecekti

Sivasspor'a sezon başında Romanya'nın Cluj takımından 250 bin Euro bonservis bedeliyle transfer edilen ve ilk yarıda ortaya koyduğu Futbol ile parmak ısırtan Bilica, ülkesi Brezilya'da hapis düştü! Yılbaşı nedeniyle izin alıp ülkesine dönen ve Antalya kampına 2 Ocak'ta katılması gereken başarılı savunmacı, bir türlü Türkiye'ye gelmedi, bu nedenle de önceki gün Kırmızı-Beyazlı yönetim, Sambacı'ya 20 bin Euro para cezası verildiğini açıkladı.

Diallo işi askıya alındı...

Brezilya'daki eski eşiyle sıkıntılar yaşayan Bilica'nın, dün Türkiye'ye geleceği ancak havalimanında büyük bir şok yaşadığı ifade edildi. Deneyimli defans oyuncusu, eşine nafaka ödemediği için havalimanında polis tarafından alıkoyuldu. Başarılı futbolcunun, bu nedenle ülke dışına çıkamayacağı da belirtildi. Bilica konusunda yaşanan sıkıntılar yüzünden, Hacettepe'ye sezon sonuna kadar kiralanacak olan Diallo'nun transferi de askıya alındı.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*