Sivasspor'un şampiyonluk iddiası

Sivasspor'un şampiyonluk iddiası.19510
  • Giriş : 19.05.2009 / 17:24:00

Sivasspor'da, sol bek oyuncusu Hayrettin Yerlikaya, şampiyonluk yarışında emin adımlarla ilerlediklerini belirterek, ''şampiyonluğu Galatasaray önünde kazanacağız'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Yerlikaya, kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, şampiyonluk yarışında Beşiktaş ve Trabzonspor ile kıyasıya bir mücadelenin içerisine girdiklerini, yarışta Beşiktaş'ın 2 puan önde gittiğini, ancak bu hafta sonunda Beşiktaş'ın Galatasaray ile yapacağı maçta yara alacağına inandığını belirtti.

Şampiyon olmayı istediklerini ifade eden Yerlikaya, ''Sivasspor iki hafta önce kaybettiği liderliğe bu hafta sonunda yeniden kavuşacak ve Galatasaray ile yapacağımız maçın ardından şampiyonluk turu atacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın'' ifadelerini kullandı.

Sivasspor'da şampiyonluk şarkılarının söylenmeye başladığını belirten Yerlikaya, bu hafta sonundan itibaren Sivasspor'a gönül veren herkesin şampiyonluk turu atmak için beklemeye başlayacağını ifade etti. Yerlikaya, şunları kaydetti:

''Biz şampiyonluk yarışında emin adımlarla ilerliyoruz. Şimdi artık geriye bakmıyoruz. Önümüzde çok önemli 2 maçımız kaldı. Bu maçlara tek tek bakmamız lazım, 2 maç olarak bakmıyoruz. Hafta sonunda kendi sahamızda Gençlerbirliği ile oynayacağız ve ardından da son maçımızda Ali Sami Yen'e giderek Galatasaray ile karşı karşıya geleceğiz. Bizim açımızdan bu müsabaka bir yerde şampiyonluk müsabakası olacaktır. Geçen sezon Galatasaray maçında kaçırdığımız şampiyonluğu yine bu sezon Galatasaray maçında perçinlemek istiyoruz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*