Sivas'ta Delgado krizi!

Sivas'ta Delgado krizi!.26935
  • Giriş : 19.03.2009 / 08:42:00

Ağrıları bulunan Beşiktaş Kaptanı’nın Sivasspor maçına yetişebilmesi için seferberlik ilan edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sol arka adalesinde ağrıları bulunan Beşiktaş Kaptanı'nın Sivasspor maçına yetişebilmesi için seferberlik ilan edildi. Kulüp doktoru Devrim Uygun, “İdmana çıksaydı oynamayabilirdi. Salonda hazırlıyoruz” diye konuştu

Sivasspor maçının hazırlıklarını ara vermeden sürdüren Beşiktaş'ta, iki gündür antrenmana katılmayan Kaptan Matias Delgado'nun iyileşebilmesi için böyle bir formül uygulandığı ortaya çıktı. Sağlık heyetiyle bir toplantı yapan Teknik Direktör Mustafa Denizli, bu oyuncunun Sivas'ta oynayabilmesi için ne gerekiyorsa yapılması yönünde talimat verdiği vurgulandı.
Kulüp doktorlarından Devrim Uygun, “Delgado'nun sakatlığı, devre arasında yaşadığı sorun değil. Sol arka adalesinde ağrıları bulunuyor. Bu oyuncumuzun problemi genelde futbolcularda rastlanan türdendir. 'Neden iki gündür salonda çalıştırılıyor?' diye soracak olursanız, Sivasspor maçında oynaması için salona gönderiyoruz. Eğer bunun yerine idmanlara katılsaydı oynaması zor olurdu” diye konuştu. Uygun, Arjantinli oyuncunun muhtemelen bugünkü idmanda antrenmana çıkacağını söyledi.
Öte yandan Beşiktaş, Sivasspor hazırlıkları kapsamında dün sabah yaklaşık iki saat süren bir idman yaptı. Almanya'da tedavisi devam eden Gökhan Zan, Delgado ve 3. kaleci Korcan'ın katılmadığı antrenmanda futbolcular ilk olarak pas çalışmasına çıktı, ardından da taktik ağırlıklı çift kale maç oynadı. Daha önce yarın Sivas'a gidileceği bildirilen Beşiktaş, Mustafa Denizli'nin isteğiyle bugün Sivas'a gidecek.Motoshow'u gezdi
Beşktaş Kaptanı Matias Delgado, dün MotoShow Fuarı'nı gezdi. Yeşilköy'deki İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenen fuarda bir motosiklet firmasının standını ziyaret eden Arjantinli futbolcu, motosikletleri yakından inceledi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlamayan siyah-beyazlı oyuncu, gazetecilerin ısrarlarına rağmen motosiklet üstünde poz vermedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*