Siyaset Akademisi başlıyor

Siyaset Akademisi başlıyor.11884
  • Giriş : 07.10.2008 / 21:26:00

AK Parti Samsun Siyaset Akademisi 3. dönem kayıtları 14 Ekime kadar sürecek. Ders zili kayıtlardan hemen sonra başlayacak. Kurslar yaklaşık 3 ay devam edecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

AK Parti, Siyaset Akademisi Yerel Yönetimler Programı'nın 3. dönemini yaklaşan yerel yönetimler seçimlerinden hemen önce başlatıyor.

Siyaset Akademisi Yerel Yönetimler programı kayıtları ders zilinin başladığı gün olan14 Ekime kadar devam edecek.
Ak Parti Siyaset Akademisi Samsun Koordinatörü Ahmet Pala, bu dönem eğitim programına önceki dönemlerden daha fazla katılım beklediklerini belirterek, eğitim müfredatının önceki dönemlerde olduğu gibi, yerel yönetimler, kişisel gelişim ve deneyim paylaşımı olarak belirlendiğini söyledi.

Pala, Siyaset Akademisi'nin eğitimlerini Atakum Belediyesi Eğitim Merkezi'nde gerçekleştireceğini de sözlerine ekleyerek, “Yaklaşan secimler öncesi daha kaliteli daha etik ve daha etkin siyaset yapmak için kollarını sıvayacak olan partili partisiz herkesi siyaset Akademisine davet ediyoruz” dedi.

Muhtarlara çağrı

Ak parti Siyaset Akademisi Samsun Koordinatörü Ahmet Pala,sürekli aktif siyasetin içinde olan muhtarlara da seslenerek, güçlerinin daha etkin hale gelmesi daha düzenli ve daha aktif çalışma performansı ortaya koyabilmeleri için muhtarlarında Siyaset Akademisi eğitimlerinden faydalanmaları gerektiğini söyleyerek, “ muhtarlarımız güçlerinin farkında olmaları ve daha etkin çözüm üretmeleri için siyaset akademisinin imkanlarından faydalanmaya çağırıyoruz” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*