Siyaset dünyasını buluşturan gecede bakın kimler vardı?

  • Giriş : 02.06.2007 / 23:37:00

Siyaset dünyası Hasan Celal Güzel'in kızının düğününde bir araya geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Siyaset dünyası eski Devlet Bakanı Hasan Celal Güzel'in kızı Elif Güzel ve bir televizyon kanalında ekonomi müdürü olarak görev yapan Levent Oğuz'un düğününde biraraya geldi.

İller Bankası Sosyal Tesislerinde yapılan nikah törenine, Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Devlet Bakan ve Başbakan Yardımcısı Abdullatif Şener, Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Devlet Bakanı Beşir Atalay, Turizm ve Kültür Bakanı Atilla Koç, Sanayi ve Ticaret Bakan Ali Coşkun,Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Anayasa Mahkemesi Başkan Vekili Haşim Kılıç, Anayasa Mahkemesi Üyesi Sacit Adalı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Eski Yargıtay Başkanı Sami Selçuk, eski bakanlardan Cemil Çiçek ve Abdulkadir Aksu'nun yanı sıra Doğan Medya Grubu Başkanı Aydın Doğan ve birçok davetli katıldı.

Çiftin nikahı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek tarafından kıyılırken, nikah şahitliğini Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül ve Abdullatif Şener, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Doğan Grubu Başkanı Aydın Doğan, Ali İhsan Göğüş Rüştü Naiboğlu, ve Pembe Candener yaptı.

Öte yandan Gaziantep'ten gelen halkoyunları ekibi gösteri sunarken siyasiler halkoyunları ekibine alkışlayarak eşlik etti.

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullatif Şener, düğünden sonra gazetecilerin milletvekili adayı olmamasına ilişkin sorusu üzerine, gerekli açıklamayı yaptığını belirtti. Şener: "Bu konuyla ilgili Başbakan'la görüştünüz mü?" sorusuna ise: "Bu konuda sayın Başbakan'la yeni bir görüşme yapmadım." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious