Siyasete 'hamam'da soyundu

Siyasete 'hamam'da soyundu.16352
  • Giriş : 27.05.2007 / 12:45:00

Adana'dan milletvekili bağımsız adayı olarak siyasete 'hamam'da soyundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

28 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Adana Büyükşehir Belediyesi'ne bağımsız belediye başkan adayı olduğunu açıklayan ve otomobil lastiğinin içinde verdiği poz, "Biz fırıldak değiliz" sloganı ile akıllarda yer eden Adana'nın renkli siması Gazeteci Abdurahman Boztaş, 22 Temmuz'deki seçimlerde de bağımsız aday olduğunu açıkladı.
Boztaş, hamamda yaparak milletvekilliği seçimlerine soyunduğunu vurguladı.

Gazeteciliğinin yanı sıra ressamlığı ve yazarlığı ile de tanınan Boztaş, Mestan Hamamı'nda düzenledeği basın toplantısında bir yandan peştemali giymek için soyunurken bir yandan da siyasete soyunduğunun mesajını verdi.

Hamama gelişinde bazı arkadaşlarının alkışları ile karşılanan Boztaş, pantolonunun üzerine peştamal aldı ve gömleğini çıkararak, "Siyasete soyunuyorum" dedi.

Boztaş daha sonrada atlet ve pantolonunu çıkarıp üzerine peştemal, ayağına terlik alarak döner koltuğa oturdu.

Boztaş, koltuk etrafında bir kez döndükten sonra sloganı olan, "Biz fırıldak değiliz"i söyledi.

Kendine has 2 elini havada birleştiren işaretini de yapan Boztaş, siyasette vekilliğe milletin sorunlarına çözüm bulmak, Adana ölçeğinde gözardı edilen sorunlara çözem aramak için soyunduğunu kaydetti.

Boztaş'ın konuşması esnasında konuşmaları kimi zaman alkışlarla kesildi. Basın açıklamasının ardından hamamda tellaka kısasüre masaj yaptıran Boztaş, üzerini giydikten sonra hamamdan çıkarken tezahüratlar altında omuzlara alınıp bir süre taşındı.

Hazırladığı kırmızı beyaz kartvizitin farklı bir anlamı olduğunu kaydeden Boztaş, her kesimin oyuna talip olduğunu söyledi.

OSMAN BALCI

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious