Siyasiler, Levent Kırca'ya kızıyor mu?

Siyasiler, Levent Kırca'ya kızıyor mu?.14931
  • Giriş : 06.06.2009 / 21:39:00

Uğur Dündar'ın konuğu olan ünlü komedyen, hem güldü hem de izleyenleri güldürdü. Peki siyasiler skeçlere ne dedi?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fox TV ekranlarında yeniden Olacak O Kadar programı ile izleyenlerle buluşan Levent Kırca, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın parodilerini yaparak, siyasi mizahın unutulmaya başladığı bu günlerde ekrana renk getirdi.

8 yıl sonra Olacak O Kadar ile izleyiciyle buluşan Kırca, Fatih Terim'i canlandırdığı parodileri ile de izleyenleri bir hayli güldürdü.

Star Ana Haber bültenin de Uğur Dündar'ın konuğu olan ünlü komedyen, hem güldü hem de izleyenleri güldürdü.

Fatih Terim parodisinde Kırca'nın rol arkadaşlarına sürekli Tokat atmasına atıfta bulunan Uğur Dündar, yakın arkadaşı Levent Kırca'nın kendisine de Tokat atabileceği esprisi yaptı ve "Ben şöyle uzak mı durayım" dedi.

Bir hayli keyifli olduğu gözlenen Levent Kırca, parodisini yaptığı kişilerin hoşgörüsüne sığındığını belirtti. Siyasilerden bir eleştiri gelip gelmediği yönündeki soruyu yanıtlayan Kırca, "Hayır, yani doğrusunu söylemek gerekirse hiçbir eleştiri gelmedi ve böyle olması da güzel, çok hoş" ifadelerini kullandı.

Bu program sayesinde ekrana hoşgörü geldiğini ifade eden Uğur Dündar, bu hoşgörünün devam etmesi dileğinde bulundu.

Seyircinin inanılmaz güzel tepki verdiğine değinen ünlü komedyen, "Birbirimizi o kadar çok özlemişiz ki, inanılmaz telefonlar, inanılmaz ilgi..." diyerek halktan büyük destek aldığını anlattı.

Kırca, önümüzdeki haftaki bölümde çok takdir ettiği Prof. Dr. Türkan Saylan'ı kendisinin canlandıracağını ve bunun bir ilk olacağını sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*