Siyonistler 25 çocuğu kaçırdı

Siyonistler 25 çocuğu kaçırdı.15391
  • Giriş : 04.10.2008 / 00:26:00
  • Güncelleme : 03.10.2008 / 21:55:54

Uluslararası İnsan Hakları İçin Dayanışma Derneği raporuna göre Siyonistler, geçen ayda 25'i çocuk 3'ü kadın 200 kişiyi kaçırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Uluslararası İnsan Hakları İçin Dayanışma Derneği, Siyonist işgal güçlerinin Filistin halkına karşı geçen ayda da saldırılarını sürdürdüğünü ve Ramazan ayı içinde onlarcasını kaçırdığını ifade etti.

Kurumun yayınladığı ve Filistin Enformasyon Merkezi'ne de ulaşan aylık insan hakları ihlalleri raporunda Siyonist işgal güçlerinin mübarek Ramazan ayı içerisinde Filistin topraklarına yaptığı baskın ve aramalarda 200 kişiyi kaçırdığını belirtti. Bunlar arasında yaşları 18'in altında 25 çocuk ile 3 tane de Filistinli kadın var.

Uluslararası Dayanışma Derneği, Siyonistlerin işgal altındaki Filistin topraklarında yaptığı insan hakları ihlallerini şiddetle kınadığını ve buradaki insanlık dışı muamelelerden dolayı endişe duyduğunu belirterek, insan haklarıyla ilgili kurum ve kuruşlardan, bölgesel ve uluslararası kuruluşlardan; işgal altındaki topraklarda ve Batı Yaka'da uyguladığı bu uygulamalarından vazgeçmesi, kuşatmayı kaldırması ve sınır kapılarını açması için Siyonistlere etkin bir şekilde baskı kurmalarını istedi.

Yayınladığı insan hakları raporunda ayrıca, günlük tutuklamalara son vermesi, elindeki tutukluları serbest bırakması, Filistin halkının izzetiyle yaşamasına fırsat vermesi için de Siyonistlere baskı kurulmasını talep etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*