Siyonistlerin korkusu neden?

Siyonistlerin korkusu neden?.10616
  • Giriş : 10.10.2008 / 23:44:00
  • Güncelleme : 10.10.2008 / 23:51:34

Ahmedinejad’ın adından bile korktukları belli olan Siyonist işgalciler bütün Müslümanları birer Ahmedinejad olarak görmeye başladılar!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İsrailli sözde yazar Yaran London ,Gazzeli Filistinlilerin tümünün Halid Meşal, Lübnanlıların Nasrullah ve İranlıların da Ahmedinejad gibi olduğunu yazarak Siyonistlerin ne kadar genellemeci, önyargılı ve aynı zamanda da korkak olduğunu adeta belgelemiş oldu.

Yedioth Aharanot Gazetesinde yayınlanan London'un yazısında, Lübnan'ın İran'ın ileri karakolu durumunda olduğunu, halklarının liderleri gibi düşündüklerini, Filistin, Lübnan ve İran halklarının liderleri gibi olduklarını belirtti.

Yazar bölge halkları konusunda İsrail'in yanlış yaptığını ve halkların liderleri gibi düşünmediğini sandığını, Arapların gözünde Siyonistlerin birer cani ve işgalci olarak görüldüğünü yazdı.

Y. London adlı İsrailli yazar Arapların düşüncesini takip etmeyi önermediğini ama ortada olan durumu anlayarak, Arapların kendi liderlerinden daha çok korktuğunu ve İsrail'in baskısını artırarak kendisinden korkulan bir yapı haline gelmesi gerektiğini savundu.
Bu arada haberi okuyan Müslümanlar Ahmedinejad,Halid Meş'al ve Seyyid Nasrullah'a benzemenin her Müslüman için onur olacağını vurguladılar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*