Size hangi ünlü komşu?

Size hangi ünlü komşu?.19973
  • Giriş : 28.10.2006 / 00:00:00

Türkan Şoray’dan Kadir İnanır’a Çağla Şıkel’den Mustafa Sandal’a kadar birçok ünlü isim belki de kapı komşunuz.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sanat dünyasının ünlü isimleri hangi semtlerde oturuyor, kimlerle komşuluk yapıyor biliyor musunuz? Sevilen bir ünlünün nerede oturduğu, evinin büyüklüğü hep merak konusu olmuştur.

Bazı programlarda özellikle sanatçıların evlerine gidilir, odaları tek tek çekilir, evi nasıl, kaç oda hepsi gösterilir. Sanatçılara sorulduğunda adres vermek istemezler. Adreslerini, semtlerini saklı tutmaya çalışırlar. Ancak şöyle bir bakıldığında Etiler ve Beykoz Konakları'nda oturan sanatçıların fazlalığı göze çarpmakta.

İşte belki de size çok yakın oturan ünlüler ve yaşadıkları semtler; Arnavutköy'de; Mustafa Sandal, Kadir İnanır, Aydan Şener ve Lale Mansur. Etiler'de; Nurseli İdiz, Türkan Şoray, Cüneyt Arkın, Yılmaz Erdoğan, Mehmet Ali Erbil, Ayşe Kulin, Sezen Aksu, Leman Sam, Emel Müftüoğlu, Nefise Karatay ve Stelyo Pipis. Şişli'de; Nedim Saban, Nejat İşler, Hande Ataizi ve Selim İleri. Bebek'te; Tarkan, Pınar Altuğ, Okan Bayülgen ve Cansu Dere. Cihangir'de; Ata Demirer, Olgun Şimşek, Hale Soygazi, Fikret Kuşkan, Güven Kıraç, Selçuk Yöntem ve Murathan Mungan. Acarkent ve Beykoz Konakları'nda; Ebru Gündeş, Emre Altuğ, Sibel Can, Kenan Doğulu, Çağla Şıkel, Behzat Uygur ve Rüştü Reçber. Bağdat Caddesi'nde; Çağla Kubat, Tülin Şahin, Özlem Yıldız, Bülent Ersoy, Yonca Evcimik, Neco, Harun Kolçak, Billur Kalkavan ve Ekrem Bora. Bu isimlerden birçoğunun birden fazla evinin olduğu da biliniyor. Ancak onlar bu semtlerden vazgeçemiyorlar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious