Size herşey helal olsun aslanlarım

  • Giriş : 29.03.2007 / 00:00:00

Norveç maçının ardından soyunma odasına giden Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy futbolcuları kutladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ulusoy, "Sakın puan kaybettik diye üzülmeyin, siz kazandınız. Annelerinizin ak sütü gibi sizlere her şey helal olsun aslanlarım" diye duygusal bir konuşma yaptı.

Oyuncular da başkanı alkışlayıp "büyük başkan" şeklinde karşılık verince duygulanan Ulusoy'un gözyaşlarına hakim olamadı.

Ulusoy, soyunma odasından çıkınca yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Evimizde maç oynamadan grupta lideriz. Bu çocukları, Hakan'dan, Volkan'a, ahçıdan, malzemeciye kadar tüm ülkenin kucak açıp bağrına basması lazım. Bu ülke, bu bayrak için gururla, şanla mücadele örneği verdiler. Maçtan önce Anne ve babamın hayır duasını aldım. Biliyorum ki, birçok anne, baba, ağbi, kardeş 70 milyon bizden dualarını eksik etmedi. Hepsinden Allah razı olsun. Rakiplerimizden birini safdışı etmek için Norveç'e yenilmememiz gerekiyordu. Bunu başardık ve 2-0'dan skoru eşitlemesini bildik. Bundan sonra da kayıpsız devam edip şampiyonaya lider olarak gidip, orada büyük işler başaracağız. Benim bir ricam olacak. Lütfen bizi rahat bıraksınlar da görevimizin, işimizin başında kalalım ve hep birlikte büyük başarılara imza atalım."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious