Skandal! Genç kıza ağabeyi ve babası tecavüz etti

Skandal! Genç kıza ağabeyi ve babası tecavüz etti.8496
  • Giriş : 08.05.2008 / 01:13:00
  • Güncelleme : 08.05.2008 / 00:09:33

Mersin'de 19 yaşında bir genç kız önce ağabeyinin daha sonra da babasının tecavüzüne uğradı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mersin'de geçen yıl ağabeyinin, daha sonra da babasının tecavüzüne uğradığını, evden kaçarak imam nikahıyla birlikte yaşamaya başladığı kişinin kendisini fuhşa zorladığını iddia eden genç kız polise şikayetçi oldu.

Ağabeyin daha önce tutuklandığı, 3 ay önce de 1 çocuk dünyaya getirdiği belirlenen kızın iddiaları üzerine baba ve imam nikahıyla birlikte yaşayan kişi gözaltına alındı.

Önceki gece, Soğuksu Karakoluna gelen A.Y. (19), babası M.Y'nin tacizine maruz kaldığını ve tecavüzüne uğradığını, ardından da evden kaçtıktan sonra imam nikahı ile birlikte olduğu kişi tarafından para karşılığı başka erkeklerle birlikte olmaya zorlandığını iddia ederek, şikayetçi oldu.

AĞABEYİNDEN BEBEĞİ OLDU

A.Y'nin polise verdiği ifadesinde, yaklaşık bir yıl önce ağabeyinin tecavüzüne uğradığını, olayla ilgili ağabeyinin tutuklanarak cezaevine konulduğunu, 3 ay önce dünyaya getirdiği bebeğinin ise Sosyal Hizmetler ve Çocuk Kurumuna teslim edildiğini söylediği bildirildi.

KOCASI DA FUHŞA ZORLADI

Genç kızın, ifadesinde, evden kaçmadan önce de babasının tecavüzüne uğradığı, ardından ise tanıştığı B.K. (30) ile birlikte yaşadığını, bu kişinin de kendisini arkadaşı M.K. (35) aracılığıyla başka erkeklerle de birlikte olmaya zorladığını iddia ettiği öğrenildi.

İl Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, iddiaların ardından baba M.Y. ile B.K'yi gözaltına aldı. Fuhuş yaptırmak suçundan sabıkası olduğu bildirilen M.K'nin yakalanması için çalışma başlatıldığı kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious