Skibbe: Bunu hazmedebiliriz

Skibbe: Bunu hazmedebiliriz.16165
  • Giriş : 23.02.2009 / 11:49:00
  • Güncelleme : 23.02.2009 / 11:57:12

Galatasaray Teknik Direktörü Michael Skibbe, Kocaelispor yenilgisi sonrası taraftarın prortestosunu değerlendirdi ve onlara Bordeaux mesaj yolladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Skibbe'nin maç sonu açıklamalarından Ajansspor tarafından derlenenler şu şekilde:

"Maç sonuna doğru taraftarın oyun ve skordan memnun olmadığını ben de anladım. Buna rağmen penaltıya kadar çok büyük destek verdiler. Penaltı kaçtıktan ve dördüncü golden sonra protesto başladı. Bu protestoyu anlayabiliyorum. Beklenein dışında istenileni sahaya yansıtamadığımız için. Bunda suçlu yok. Bütün sorumluluk takım olarak benden sorulur. Saha içindeki oyuncularda tek tek sorumluluk taşır."

Önemli oyuncuların Bordeaux maçı düşünülerek ve Kocaelispor maçının kesin kazanılır gözüyle bakılarak mı oynatılmadığı yönündeki soru üzerine Alman hoca, "Kesinlikle öyle düşünmediğimizi oyuncularımıza söyledik. Kocaelispor'un ne kadar tehlikeli bir takım olduğunu dile getirdik. Yüzde yüz hazır olmayan oyuncularımız vardı. Ayhan hastaydı. Tam hazır olmayan oyuncularımız hem yedek kulübesinde hem sahada vardı.
Bunu hazmedebiliriz, hazmedeceğiz de. Bordeaux'dan iyi bir sonuçla döndük ve bunun devamını getireceğiz."

Servet'in durumu sorulan Alman hoca, "Şuan kesin bir şey bilmiyoruz. Servet gibi bir oyuncu maça devam edebmiyorsa durumunun nasıl olduğunu anlayabiliriz.

Taraftarın bugün iyi oynamadığımız ve galip gelmediğimiz için kızgın olduklarını biliyorum. Buna rağmen Bordeaux maçında burda olup takımlarını desteklemeleri için bekliyor olacağız. Bu ortamda takımın her yönden alacağı desteğe ihtiyacı olacak."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*