Skibbe eleştirilere yanıt verdi

Skibbe eleştirilere yanıt verdi.12514
  • Giriş : 05.09.2008 / 18:11:00

Alman teknik adam son haftalarda kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nden elenmesi ve Turkcell Süper Lig'in 2 haftasında Kayseri'den puan kaybıyla dönmesi teknik direktör Michael Skibbe'nin koltuğunu medyada yeniden tartışmaya açtı.

Eleştiri oklarının hedefi olan Alman teknik adam ise yönetimle göreve devam etmesi konusunda hem fikir olduklarını söyledi.

Skibbe, "Sayın Adnan Polat ve sayın Adnan Sezgin'le toplantılarımız oldu. Fakat devam edeceğimiz konusunda yönetimle hem fikiriz. Sezon başında özellikle sakat oyuncularımızın çokluğu ve takıma bazı oyuncuların geç katılmasından dolayı sorunlar yaşadık, fakat bu sorunları aşmaktayız. Gelecekte daha da kuvvetli bir hale geleceğiz" dedi.

Şampiyonlar Ligi'ne katılamayarak büyük hayal kırıklığı yaratan Galatasaray'da Skibbe, Saraçoğlun'da UEFA finali oynamanın kendileri için çok iyi bir amaç olduğunu belirtirken, "İstanbul'da ezeli rakibimiz Fenerbahçe'nin stadında final oynamak güzel bir düşünce. Ama ilk başta Bellinzona'yı geçip gruplara kalmamız gerekiyor. Birkaç gün önce Bellinzona'yı Zürih karşısında seyrettim. Geçen sene İsviçre Kupası finaline kalarak iyi bir takım olduklarını gösterdiler, ancak biz takım olarak gücümüzle bu rakibi geçip guruplara kalmamız gerekiyor" diye konuştu.

Takıma yeni katılan Serkan Kurtuluş ile de ilgili yorumlarda bulunan Skibbe, genç oyuncunun antrenman eksikliğini kapattıktan sonra sağ kanatta çok başarılı olacağını belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*