Skibbe: G.Saray'da rahat değilim

Skibbe: G.Saray'da rahat değilim.16143
  • Giriş : 05.12.2008 / 09:05:00

Skibbe, Alman televizyonu ARD'ye ilginç açıklamalar yaptı: "Hertha galibiyetine rağmen rahat değilim. Türkiye'de çalışmak çok zor. Uzun vadeli plan yapmak imkansız"

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray Teknik Direktörü Michael Skibbe, takımının UEFA Kupası'nda Hertha Berlin'i 1-0 mağlup ettiği maçtan sonra Alman ARD televizyon kanalına ilginç açıklamalarda bulundu. Türkiye'de çalışmanın zorluğuna değinen genç çalıştırıcı, "Burada çalışan tüm hocaların işi çok zor. Bu galibiyete rağmen rahat değilim" ifadesini kullandı. ARD'ye maçı değerlendiren Skibbe, "Maçta skor 1-0 olana kadar kontrol tamamen bizdeydi. Sonra, ilginç biçimde pasifleştik. Ancak her şeye rağmen üstünlüğümüzü korumayı bildik. Kazandığımız penaltıda hakemin kararı kesinlikle doğruydu. Hertha Berlinli futbolcunun kolu çok açıktı" şeklinde konuştu.

'ARAGONES DE ZORDA'

Alman teknik adam, ARD muhabirinin, "Bu galibiyetle rahatladınız mı?" sorusuna ise şu cevabı verdi: "Hayır, kesinlikle hayır. Hiç rahat değilim. Bu durum, Türkiye'deki bütün hocalar için geçerli. En önemli rakibimiz Fenerbahçe'nin teknik direktörü Aragones de kötü durumda. İşimiz çok zor. Beşiktaş'ın teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, Kharkiv'e kaybedince kovuldu. Türkiye'de çok uzun vadeli düşünüp hesap yapamıyorsunuz. Anlık başarılar çok önemli."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*