Skibbe: Gol sorununu çözeceğiz

Skibbe: Gol sorununu çözeceğiz.13734
  • Giriş : 03.08.2008 / 21:27:00

Skibbe," Az gol attıklarını ve bu sorunu en kısa sürede çözeceklerini" söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray Teknik Direktörü Michael Skibbe, hazırlık maçlarında az gol attıklarını ve iki haftada bu sorunu çözmeye çalışacaklarını söyledi.

Michael Skibbe, 1860 Münih takımıyla oynadıkları hazırlık maçının ardından yaptığı açıklamada, ''Hazırlık maçında az gol atmamız bize gol bölgesinde daha çok çalışmamız gerektiğini gösterdi. İlk resmi maçımız olan Steaua Bükreş maçına kadar daha fazla çalışmamız gerekiyor. Bu sorunu iki haftada aşabileceğimizi düşünüyorum'' dedi.

1860 Münih karşısında oynanan futboldan memnun olduğunu ifade eden Skibbe, ''İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Ben bugün oynanan oyundan memnunun. 65 dakikada önemli fırsatlar ele geçirdik ama gole çeviremedik. Oyuncular yorgun, bugün sahada oynayan oyuncular 6. maçlarını yaptılar'' diye konuştu.

Skibbe, 6 hazırlık maçında az gol attıklarını ifade ederek, Leverkusen'de forma giyen Kiessling ile ilgili transfer iddialarını da yalanladı.

Skibbe, ''Kiessling ile ilgili hiç bir girişimimiz yok. İyi bir hazırlık döneminde çok fazla maç oynadık. Bu maçların en önemlisi son 2 maçtı. Her maçta takım üzerine bir şeyler koydu. Kalan kısa dönemde daha iyi oynayarak gol atabilme özelliğini kazanmamız ve kendimizi hazırlamamız gerekiyor'' dedi.

Basın toplantılarında transferlerle ilgili yorum yapmayı uygun bulmadığını ifade eden Skibbe, şöyle devam etti:

''Ben transferler hakkında yorum yapmayı doğru bulmuyorum. Basın toplantılarında bunları yorumlama benim yöntemim değil. Şampiyonlar Ligi ön elem maçındaki rakibimiz Steaua Bükreş, hem çok iyi, hem tecrübeli bir takım. Bükreş bizim için zorlu bir rakip olarak karşımıza çıkacak. Biz Şampiyonlar Ligi'ne girmeye hazırız. Ama biz Bükreş'i geçerek yolumuza devam edeceğiz. Daha takımda eksiğimiz var. Henüz hepsini yan yana oynatamadık. Önümüzdeki 14 günde bu çalışmalarımızı yapacağız. İlk resmi maçımızda şablonumuzu göreceğiz. Ama sakatlıkları süren takıma katılamayan arkadaşları görmeden henüz bir şablondan bahsedemeyiz.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*