Skibbe kara kara düşünüyor

Skibbe kara kara düşünüyor.13734
  • Giriş : 12.09.2008 / 10:23:00

Antalya maçına 2 gün kala sakatlıklar, formsuz olanlar, yorgunlar Skibbe'yi düşündürüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Antalya maçına 2 gün kala 13 oyuncu milli takımlardan yorgun, çoğu da formsuz döndü, sakatlar can sıkıyor; Skibbe kara kara düşünüyor.

Hakan Balta da sakatlanınca...

Steaua Bükreş'e elenerek Şampiyonlar Ligi'ne katılamayan, ligde oynanan son maçta ise Kayseri deplasmanında 2 puan bırakan Galatasaray'da Antalya alarmı... Güney ekibini yarın Ali Sami Yen Stadı'nda konuk edecek olan Sarı-Kırmızılılar'da, 13 oyuncu milli takımlarından yorgun döndü. Özellikle Ay-Yıldızlı ekibimizde mücadele eden Arda, Mehmet Topal ve Servet'in formsuzluğu, üzerine bir de Hakan Balta'nın sakatlanması, teknik heyetin iyiden iyiye canını sıkmaya başladı.

'Eksikler giderilecek' demişti!

Lincoln dışındaki tüm yabancı oyuncular da Milli Takım kamplarındaydı. Bu futbolcular arasında da fire verildi; Linderoth sakatlandı. Diğer taraftan Barış, Sabri, Uğur Uçar, Serkan Çalık ve Emre Güngör'ün sakatlıkları da sürüyor. “Lige verilen arada eksiklerimizi gidereceğiz” diyen Skibbe, önceki gün takıma izin vermişti. Şimdi takımın Antalya sınavına hazırlanması için sadece 2 günü var. Ve Alman hoca, tüm bu sıkıntıları nasıl giderebileceği konusunu kara kara düşünüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*