Skibbe Kiessling'i istiyor

Skibbe Kiessling'i istiyor.13488
  • Giriş : 29.07.2008 / 08:31:00
  • Güncelleme : 29.07.2008 / 08:43:10

Skibbe, Bayer Leverkusen'li öğrencisini Galatasaray'ın reklerine bağlamayı planlıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Transferde önceliği santrfora veren Galatasaray'da Stefan Kiessling için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Teknik direktör Michael Skibbe'nin Bayer Leverkusen'den öğrencisi olan golcü futbolcu için Futbol şube sorumlusu Haldun Üstünel'in Almanya'ya gittiği öğrenildi. Alman kulübünün elinden çıkartmak istemediği yıldız oyuncu için Skibbe'nin ısrarları üzerine kesenin ağzı açıldı. Genç teknik adam Pazar günü yöneticilerle yaptığı toplantıda Kiessling'in kendisi için ne kadar önemli olduğunu anlattı.

"31 TEMMUZ'A YETİŞMELİ"

Santrfor transferi yapılacaksa, oyuncunun Şampiyonlar Ligi ön eleme maçlarına yetişmesi gerektiğini belirten teknik patron Skibbe, sarı-kırmızılı kurmaylara "Lig için bu kadro zaten yeterli. Ancak Avrupa'da başarıyı yakalamak istiyorsak kaliteli bir santrfora ihtiyacımız var. Stefan Kiessling bizim için ideal isim. Fakat bu transfer gerçekleşecekse 31 Temmuz'da başlayacak ikinci kamp dönemine yetişmesi lazım. Eğer transfer olmayacaksa da ben bunu bilmeliyim ki ona göre hazırlanayım" dedi.

PAZARLIKLAR HIZLANDI

Skibbe'nin ısrarları üzerine harekete geçen yönetim de Bundesliga'nın önemli isimleri arasında yer alan Stefan Kiessling için pazarlık trafiğini hızlandırdı. Her ne kadar Bayer Leverkusen bu oyuncuyu satmak istemese de Galatasaray'ın reddedilemez bir teklifle Alman kulübünün kapısını çalması bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*