Skibbe: Milli Takım ile gurur duyun

Skibbe: Milli Takım ile gurur duyun.16165
  • Giriş : 26.06.2008 / 20:24:00

Galatasaray Teknik Direktörü Michael Skibbe, Millilerin Almanya karşısındaki performansını Galatasaray Televizyonu'na değerlendirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinde de yer alan açıklamada Alman teknik adam, şu ifadelere yer verdi: "Bu maç, Alman milli takımı için çok şanslı denilebilecek bir mücadeleydi. Türkiye gerçekten harika bir oyun ortaya koydu ve muhteşem bir iş çıkardı. Bence Türk halkı, milli takımlarıyla çok ama çok gurur duymalı.

Bence Türk Milli Takımı genel anlamda çok iyi bir Futbol ortaya koydu. Ancak benim takımımdan özellikle Sabri gerçekten çok iyi bir performans sergiledi. Maç boyunca çok etkiliydi. Ayrıca Mehmet Topal da gerçek pozisyonunda oynamamasına rağmen çok iyi bir maç çıkardı. Hücum anlamında da genel olarak tüm takım, Almanya karşısında etkili olmayı başardı. Maçı çevirme adına çok çok iyi şanslar da yakaladı Türkiye. Ancak Lehmann'ı yalnızca iki kez mağlup etmeyi başarabildiler. Bir kez daha söylemek istiyorum, Türk halkı, milli takımıyla gerçekten gurur duymalı."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious