Skibbe son kez uyarıldı!

Skibbe son kez uyarıldı!.6950
  • Giriş : 01.01.2008 / 22:21:00
  • Güncelleme : 15.10.2008 / 08:02:14

Galatasaray'da Michael Skibbe'yi yönetimin bir kez daha uyaracağı öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray'da yardımcılarının gönderilmesine rağmen "Görevimin başındayım" diyen Teknik Direktör Michael Skibbe'yi yönetimin bir kez daha uyaracağı öğrenildi.

Oynanan kötü Futbol nedeniyle daha önce de birkaç kez dikkati çekilen Alman teknik adamla bir görüşme yapılacağı ve takımın durumunun masaya yatırılacağı belirtildi. Skibbe'den takımın toparlanması için gereken her türlü tedbiri bir an önce almasının isteneceği vurgulanırken yönetimde herşeye rağmen Alman teknik adamla yola devam edilmesi fikrinin ağırlık kazandığı ifade edildi.

Galatasaray'da teknik direktör Skibbe'nin yardımcıları konusunda da hergün yeni bir isim ortaya atılırken son isim de sarı kırmızılıların eski futbolcularından Erhan Önal oldu. Ancak Erhan Önal kendisine böyle bir teklif gelmediğini söyledi.

Galatasaray'da sakat futbolcular iyileşmeye başlarken bir müjdeli haber de Almanya'dan geldi. Yaklaşık 1 ay önce tarak kemiği kırılan ve ilk yarıyı kapattığı açıklanan Barış'ın sahalara beklenenden önce dönebileceği ifade edildi. Genç futbolcunun Almanya'da Alman Milli Takım doktorları tarafından yapılan kontrollerinde durumunun iyi olduğunun belirlendiği ve düz koşulara başladığı, yaklaşık 1 ay sonra da takımla çalışmalara başlayabileceği ileri sürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*