Skibbe: Transfer henüz bitmedi

Skibbe: Transfer henüz bitmedi.13734
  • Giriş : 11.07.2008 / 18:53:00

Yeni sezon hazırlıklarını Almanya kampıyla sürdüren Galatasaray'da, teknik direktör Michael Skibbe transfer çalışmalarının henüz tamamlanmadığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Skibbe, Almanya'nın Duisburg kentinde sabah antrenmanı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Teknik direktör Skibbe, Galatasaray'a geldikten sonra forvet ve defansa oyuncu istemesiyle ilgili yöneltilen bir soruya, “Transfer çalışmalarını tamamlamadık. İhtiyaç duyulan mevkilere yapılacak transfer çalışmaları devam ediyor. Yakın zamanda tamamlanacaktır. Kaleci için de aynı şeyleri söyleyebilirim” diye cevap verdi.

Hazırlık çalışmalarının ikinci etabı olan Almanya kampına eksik futbolcularla başladıklarını belirten Skibbe, “Milli oyuncular yarın öğle saatlerinde kampa dahil olacak. 15 günlük açığı kapatmak için ayrı bir çalışma yapacaklar. Kampa geç katılmalarının zannedildiği kadar büyük bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum” dedi.

Avrupa Şampiyonasında üst düzey performans sergileyen milli futbolcuların kısa bir alışma devresinden sonra takıma uyum sağlayacaklarını ifade eden Skibbe, “Kampta PAF takımından da oyuncular var. Pazar günü yapacağımız VFB Homberg maçı için her mevkide oynayacak oyuncum var. Pazar akşamı sahaya çıkacak olan takım için ilk maçın önemi büyük. Bu maç, ilk etap çalışmalarımızın sonucunu görmek açısından çok önemli” diye konuştu.

Her antrenmanı basına ve taraftara açamayacaklarını kaydeden Skibbe, antrenmanların iki günde bir basına ve taraftara açılacağını sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*