Skibbe zaten gidiciymiş!

Skibbe zaten gidiciymiş!.16143
  • Giriş : 23.02.2009 / 21:49:00

NTV'deki 90 Dakika programında konuşan usta yorumcu Hıncal Uluç, Galatasaray'dan kovulan Skibbe ile ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Micheal Skibbe'nin ipi aslında ne zaman çekildi. NTV'deki 90 dakika programında bu soruya cevap aranırken, usta yorumcu Hıncal Uluç'tan çarpıcı bir idida geldi.

Uluç'un iddiasına göre Galatasaray uzun zamandır Skibbe'nin yerine hoca arıyordu. UEFA Kupası'nda Bordeoux maçı öncesi bu çalışmalar hız kazandı. Eğer Bordeoux karşısında bir mağlubiyet alınsa, Skibbe ile daha Fransa'da ipler kopacaktı. Ancak beraberlik yaraya adeta merhem oldu ve operasyon İstanbul'a bırakıldı..

Uluç'un iddiaları bununla da sınırlı değil. Uluç, Galatasaray Başkanı Adnan Polat'ın Skibbe'yi kesin olarak gözden çıkardığını, Kocaeli karşısında Galatasaray farklı gelse bile bugün yönetimin Skibbe'yi göndereceğini önü sürdü.

Uluç, yönetimin ilk olarak Hagi'ye teklif götürdüğünü belirtirken, "Yönetim yine yanlış bir hareket yaptı. Çünkü bana göre Bülent Korkmaz ilk sırada yer almalıydı.." diye konuştu ve Kalli ile birlikte çalışacak olan Bülent'i başarılı günlerin beklediğini belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*