Skibbe'nin davası başlıyor!

Skibbe'nin davası başlıyor!.16143
  • Giriş : 03.03.2009 / 15:25:00

Michael Skibbe'ye şantaj yapan kişiler hakkındaki dava başlıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray'ın eski teknik direktörü Michael Skibbe'ye şantaj yapan kişiler hakkındaki davaya Düsseldorf Eyalet Mahkemesi'nde başlanacak.

Bild gazetesinin haberine göre, Skibbe'nin Bayer 04 Leverkusen'de teknik direktör olduğu 2006 yılının aralık ayında Düsseldorf kentinde otomobilinden cep telefonunun ve eski kız arkadaşıyla çekilmiş fotoğrafların çalınmasıyla ilgili davada, polis memuru Jennifer P. ile Hırvat arkadaşı şantaj yapmak ve hırsızlık suçlarından yargılanacaklar.

Mahkeme sözcüsü Christina Schuster'in, olaydan 9 ay sonra Jennifer P'nin Skibbe'yi arayarak, özel fotoğraflarını yayınlatacağı tehdidinde bulunduğunu hatırlattığı ifade edilen haberde, Skibbe'nin perşembe günü başlayacak davaya tanık olarak çağrıldığı kaydedildi.

Gazetenin haberinde, Jennifer P'nin Skibbe'den 160 bin Euro para istediği ve parayı Wuppertal kentindeki bir çöp konteynerinin arkasına koymasını istediği, Skibbe'nin de görünürde bu isteği kabul ettiği, ancak polisi arayarak haber verdiği ve zanlıların olay yerinin yakınlarında polis tarafından yakalandıkları da hatırlatıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*