Skibbe'nin imha planı hazır

Skibbe'nin imha planı hazır.16143
  • Giriş : 03.12.2008 / 20:35:00
  • Güncelleme : 03.12.2008 / 20:35:37

Skibbe, Hertha Berlin maçında nasıl bir taktikle oynayacaklarını açıkladı.. Alman hoca, UEFA Kupası'ndaki rakipleri karşısında hızlı hücumlarla sonuca gitmek istediklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

"Defansif anlamda iyi bir duruş sergilememiz lazım. Çok kararlı çabuk paslarla ileri doğru oynayıp gruptan çıkmak için gol bulmalıyız
Benfica'da olduğu gibi yine galip gelebileceğimizi düşünüyorum. Benfica'da olduğu gibi iyi Futbol sergileyip kazanmak istiyoruz. Şunu da unutmamalıyız, Hertha'nın da çıkışı var. Bundesliga'da aldığı sonuçlarla bunu gösteriyorlar.

Uluslar arası müsabakalarda iyi takımlara karşı oynamak zorundasınız. Ukrayna'dan da olur Almanya'dan da olur. İyi bir takıma karşı oynayacağımızı biliyoruz, bu yüzden defansif anlamda çok iyi oynamamız lazım ki topu kaptığımızda çabuk atağa çıkıp tam rakip yerleşmeden onları yakalamamız gerekiyor.

Havaalanında birçok taraftar bizi karşıladı. Hem taraftarlarımız için hem kulübümüz için burada galibiyet almak istiyoruz.

Aldığınız neticeler sonucunda geleceğinizi oluşturuyorsunuz. Yarın gruptan çıkıp yolumuza devam etmek istiyoruz. Türkiye Kupası'nda da durumumuz iyi. Şampiyonlukta da 4 puanla lideri takip ediyoruz. İlk yarıyı bitirmeden arayı kapattıktan sonra daha farklı bir durum ortaya çıkacaktır.

Takımımız ne kadar gücü vardır hepsini sahaya yansıtacağını düşünüyorum. Uluslararası oynayacağımız son maçımızda ne var yok sahaya yansıtacağını düşünüyorum. Sakat olan Mehmet Topal, Baruş, Emre'nin bizimle beraber olmaları ve onların bize katacağı güç bizi ilerisi için umutlandırıyor" diye konuştu.

Feldkamp'ın göreve gelmesi ile ilgili de konuşan Skibbe, "Her şeyden evvel Feldkamp'la çalışmamız sorun teşkil etmiyor. Teknik danışman ve altyapı ile ilgili çalışmak için geldi. Zaten bu görevi geçen sene bana teklif eden kendisiydi" dedi.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*