SKY Türk spikeri canlı yayında savcıya çıkıştı!

SKY Türk spikeri canlı yayında savcıya çıkıştı!.18144
  • Giriş : 09.07.2008 / 09:11:00
  • Güncelleme : 09.07.2008 / 09:17:12

SKY Türk spikeri Tezel canlı yayında savcıya çıkıştı. Heyecanına yenik düşen spiker bakın neler dedi?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Saynur Tezel canlı yayında konuk ettiği Erol Mütercimler'e "gözaltına alındığınızda kızınlıktan, serbest bırakıldığınızda sevinçten küfretim. Sayın savcılara buradan söyleyim " diye konuştu.

Aktif Haber isimli internet sitesinde yer alan habere göre son Ergenekon gözaltıları için kendini tutamayan gazeteciler kervanına SKY Türk sunucusu Saynur Tezel de katıldı.

Yazar Erol Mütercimler gözaltı sürecini SKY Türk televizyonunda katıldığı canlı yayında anlattı. Ders verdiği üniversitede bir öğrencisinin "Hocam sizin tutturduğunuz ders notlarını da imha edeyim mi? Babam onları yok et dedi. Beni de Ergenekon'la ilişkilendirirler mi?" diye sorduğunu söyleyen Mütercimler, "O an yer ayağımın altından kaydı. Dünya başıma yıkıldı." dedi.
Bu sözler üzerine kendinden geçen ve ekranda olduğunu unutan sunucu Saynur Tezel, gözaltılara tepkisini tuhaf cümlelerle ifade etti.

"SİZ GÖZALTINA ALININCA AĞZIMA GELENİ SÖYLEDİM"

Saynur Tezel,büyük bir marifetmiş gibi Mütercimler'e dönerek "Senin gözaltına alındığın gün ağzıma geleni söyleyip küfrettim, bununla da yetinmedim; serbest bırakıldığın gün de sevincimden küfrettim. Sayın savcılara buradan söyleyim. Olayla ilgili olarak benim de ifadelerim var" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*