Sneijder, Ronaldo'yu istemedi!

Sneijder, Ronaldo'yu istemedi!.15938
  • Giriş : 17.07.2008 / 12:55:00
  • Güncelleme : 17.07.2008 / 12:58:12

Real Madrid'de forma giyen Sneijder, Ronaldo'yla aynı takımda oynamak istemediğini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Wesley Sneijder, takım arkadaşı olması gündemde olan Manchester United'ın Portekizli oyuncusu Cristiano Ronaldo'nun, Real Madrid'deki takım arkadaşı ve Chelsea'ye transferi gündemde olan Robinho'dan daha iyi bir oyuncu olmadığını ifade etti.

Hollandalı yıldız, Ronaldo'nun alacağı ücretin de Real Madridli oyuncuları fazlasıyla rahatsız edeceğini dile getirerek, "Ronaldo takımın geri kalanından fazla maaş alırsa, soyunma odasında kötü bir hava olur.Bu beni ilgilendirmez ancak diğer oyuncuların böyle bir durum istemediğini biliyorum" dedi.

24 yaşındaki Sneijder, Ronaldo'nun Manchester United'ın oynadığı büyük maçlarda takıma fazla katkı sağlamadığını ve başka oyunculara karşı saygısızlık yaptığını da iddia ederek, "Onunla konuşmaya çalışan oyunculara saygısızca davranıyordu. Burada da böyle yapabilir. Real Madrid onun kalitesinde oyunculara sahip. Örneğin; Arjen Robben. Robinho'nun da kalmasını istiyorum. Hemen hemen Ronaldo'yla aynı stilde bir oyuncu. İnsanlar Robinho'yu büyük maçlarda iyi oynamadığı için eleştiriyorlar ancak ben Ronaldo'nun da Manchester'ın büyük maçlarında oynayamadığını görüyordum" diye konuştu.

Sneijder son olarak Real Madrid'in şu anda böyle bir transfere ihtiyacı olmadığını da sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*