Sneijder: Riekerink idman yaptırmıyordu

Sneijder: Riekerink idman yaptırmıyordu.18837
  • Giriş : 21.03.2017 / 09:31:00

Wesley Sneijder, Riekerink döneminde yaşadıklarını anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray'ın tecrübeli oyuncusu Wesley Snijder, eski hocası Riekerink'in takım olarak çalıştırmadığını, iyi idman yapmadıklarını söyledi.

Galatasaray Sportif AŞ'deki görevinden istifa eden Levent Nazifoğlu Sneijder'le Tudor'un kimyasının tutmayacağını iddia edip, "Sneijder'in, Tudor'dan çok mutlu olduğunu düşünmüyorum. Fazla idman ve getirdiği disiplinden dolayı... Sneijder'in tarzı Tudor'un tarzı değil'' demişti. SABAH; Sneijder hakkındaki gerçeklere ulaştı. Sneijder'in Riekerink'in son dönemlerinde hocası hakkında çok değiştiği yönünde serzenişlerde bulunduğu ortaya çıktı. Sneijder'in yakın çevresine, "Riekerink varken iyi idman yaptığımızı söyleyemem. Tudor geldi, bir şeyleri değiştirmeye çalışıyor ama kısa sürede oyun felsefesini oturtamaz. Tek yaptığımız koşmak! Artık idmanlarda daha çok koşuyoruz'' ifadesiyle durumu özetlediği öğrenildi.

G.SARAY'DA KALMAK İSTİYOR
Nazifoğlu'nun "Mutlu değil' dediği Sneijder aksine, Galatasaray'da oynamaktan ve ailesiyle İstanbul'da yaşamaktan çok mutlu. Hollandalı sezon sonunda sarı-kırmızılı takımdan ayrılmayı kesinlikle düşünmüyor. Öyle ki iki hafta önce menajeri Guido Albers İstanbul'a geldi ve Başkan Dursun Özbek'in sahibi olduğu Point Otel'de konakladı.

24 maç
2 gol
13 asist
1762 dakika

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*