Sofuoğlu'nun cenazesi Sakarya'ya gönderildi

Sofuoğlu'nun cenazesi Sakarya'ya gönderildi.10196
  • Giriş : 10.05.2008 / 09:47:00

Akciğerindeki kanamanın durdurulması için yapılan ameliyatın ardından yoğun bakıma alındıktan kısa süre sonra kalbi durarak yaşamını yitiren Sinan Sofuoğlu'nun cesedine otopsi yapıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kocaeli Cumhuriyet Savcısı Muhsin Yıldız, otopsinin ardından cesedi ve defin ruhsatını, amcasının oğlu Selman Sofuoğlu'na teslim etti.

Sinan Sofuoğlu'nun cenazesi daha sonra, acı haberi alıp hastaneye gelen yakınları tarafından morgdan alınıp Sakarya Büyükşehir Belediyesinden temin edilen cenaze aracına konuldu.

Sakarya'nın, yeni kurulan Serdivan ilçesindeki evine götürülen Sinan Sofuoğlu'nun cenazesi Akyazı ilçesinde toprağa verilecek.

Körfez Pisti'nde Motosiklet Federasyonu ve Marmara Motosiklet Kulübünün ortaklaşa düzenleyeceği Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Türkiye Motosiklet Pist Şampiyonası'na hazırlandığı sırada motosikletten düşerek ağır yaralanan ve beyin kanaması geçiren Sofuoğlu'nun boynu ve kaburgaları kırılmış, kafa tasında travma, akciğerinde de kanama meydana gelmişti.

2007 Dünya Super Sport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun ağabeyi olan Sofuoğlu'nun, pist şampiyonalarında dereceleri bulunuyordu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious