Soğukkanlı katil koca

Soğukkanlı katil koca.12214
  • Giriş : 03.07.2008 / 00:27:00
  • Güncelleme : 02.07.2008 / 23:54:04

Muğla Ortaca’da bir restoranda çalışan F.E.(34) ile karısı S.E. (27) arasındaki kıskançlık kavgası cinayetle bitti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

F.E. ile karısı S.E. arasında kıskançlık yüzünden kavga çıktı. Öfkeli koca eşini yastıkla boğarak öldürdü. Cesetle iki saat uyuyan adam daha sonra işe gitti

Uzun süredir kıskançlık meselesi yüzünden araların açık olan çift arasında dün tartışma çıktı. Münakaşanın kavgaya dönüşmesi üzerine F.A. kontrolünü kaybetti. İddiaya göre öfkeli adam karısını yastıkla boğarak öldürdü. Daha sonra hiçbir şey olmamış gibi boğarak öldürdüğü karısının yanında yatarak evde zaman geçirdi. Yaklaşık iki saat öldürdüğü eşi ile uyuyan F.E daha sonra iş yerine giderek çalışmaya başladı.

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

AkŞam saatlerinde kardeşini ziyaret etmek için eve gelen S.K. kapıyı çaldı ancak açan olmadı. Bir süre sonra kapının açık olduğunu fark eden S.K eve girdiğinde kardeşinin cansız bedeni ile karşılaştı. Şok geçiren Ş.K. polisi aradı. Evde yapılan incelemenin ardından F.E. iş yerinde gözaltına alındı. Ortaca Emniyet Müdürlüğü’ne getirilerek ifadesi alınan genç adam karısını öldürdüğünü itiraf etti. Adliyeye sevk edilen F.E. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious