Şöhretten nefret etmiştim

Şöhretten nefret etmiştim.9076
  • Giriş : 15.07.2008 / 20:42:00

Okan Bayülgen, televizyon ekranlarına çıktığı ilk gün şöhret olduğunu ve o zaman bu şöhretten nefret ettiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

TRT 1’de yayınlanan Öykü ve Berk kardeşlerin sunduğu ’Boyalı Direk’ programına konuk olan Okan Bayülgen, televizyon sayesinde bir günde şöhret olduğunu söyledi.

1993’te ekranlarda görünmeye başlayan Okan Bayülgen, ilk yayınını ve hissettiklerini şöyle anlattı:

"Ben ilk başta hiçbir şey anlamadım. Ondan sonra bir lanet olarak bu devam etti. O gün yetişip de ilk 15-20 dakikada ne olduğunu anlamadığım bir şey vardı. Ertesi gün evden çıktım ve tekrar eve girdim. Ben bir gecede şöhret oldum. O gün de bu şöhretten hakikaten nefret ettim. Ama sonra anladım ki bu yaptığım işin bir parçası ve doğal olarak devam ediyor."

TELEVİZYON İŞİ SONRADAN GÖRME OLDU

Türk televizyonculuğu konusunda değerlendirmelerde bulunan Bayülgen, "İş çok güzel bir iş olmadı genelde, televizyon işi. Biraz görgüsüz bir iş oldu, sonradan görme bir iş oldu. Televizyonculuğun bir meslek olduğu dolayısıyla unutuluyor" dedi.

Mesleği hakkında kötü konuşulmasını istemediğini vurgulayan Okan Bayülgen, ancak ülkemizin televizyonculuk ile ilgili kötü konuşulan bir yer olduğunu ifade etti. Bu duruma sinirlendiğini belirten ünlü şovmen, "Ben her gün daha iyi bir şey olsun istiyorum" diye konuştu.

Okan Bayülgen’in Türk televizyonculuğu ile ilgili eleştirel sözlerinin, katıldığı program ile ilgili de bir eleştiri barındırdığı dikkatlerden kaçmadı.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*