Şok eden ses kaydı: Gül indirilebilir

Şok eden ses kaydı: Gül indirilebilir.10168
  • Giriş : 26.05.2009 / 13:28:00
  • Güncelleme : 26.05.2009 / 12:49:42

Mukaddes Eruygur 3. ses kaydında Gül'ü nasıl indireceklerini itiraf ediyor. İşte şok ses kaydı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mukaddes Eruygur yine güncel olaylara ışık tutuyor: Abdullah Gül'e açılan davanın amacını ve Kanadoğlu'nun yorumunu, Prof.Dr. Türkan Saylan'ın mitinglerde neden konuşturulmadığını, eski Genelkurmay başkanı Org.Yaşar Büyükanıt'ın yahudiliğini kesin olark kimden öğrendiğini, ADD'nin son dönemdeki asıl amacının ne olduğunu, eski Cumhurbaşkanı Sezer'in cumhuriyet mitinglerine kaç bin TL destek olduğunu detaylarıyla anlatıyor...
KANADOĞLU İLE VURAL SAVAŞ ŞENER'İ ÇOK İYİ ANLIYOR VE TAKDİR EDİYOR Kanadoğlu, Vural Savaş parti kapanır diyor. Ne yapabilirler ki diyor. Ne yapabilir ki diyor. Şener çok saygı duyuyor onlara, onlar da Şener'e çok saygı duyuyor, çünkü Şener'in ne yaptığını onlar çok daha iyi biliyorlar, takdir ediyorlar.

KANADOĞLU'NDAN GÖZDAĞI: İŞARET GELİRSE ABDULLAH GÜL İNDİRİLEBİLİR. Kozlar Genelkurmay başkanının elindedir. O isterse bitirir. Bir mahkemeye verir yani Genelkurmay başkanın elinde çok şey var. Asker deyince, Abdullah Gül bile indirilebilir dendi. Onun için çok şey olmamız lazım, sakin, sağduyulu. Ama öyle bir şey de olursa hepsi bu kadar ne diyeyim. Gözdağı bunlar, onlar kilit insanlar. Gözdağı.

ESKİ CUMHURBAŞKANI SEZER CUMHURİYET MİTİNGLERİ FİNANSE ETTİ ADD'nin telefonu bile kapalıydı, devraldığında. Şener nüfuzundan dolayı, o kadar çok para yardımı alıyor ki. 50 milyar verdi, iki tane elli milyar verdi, üçüncüsünde korktu veremedi AK Parti'den. Şener'i de çok seviyor adam ama o korktu, o mitingde veremedi parayı. Cumhurbaşkanı korkar mı? Büyük hata yaptı. Para lazım, ses düzeni kurulacak, bilmem ne olacak. Size para lazımdır hemen onu hızlandıralım demiş, ondan sonra veremeyeceğim diye haber geldi.

EKSİK PARAYI Bursa REKTÖRÜ BULDU YOKSA OYAK'TAN ALACAKTIK Bursa rektörü var, üniversitede; o ADD'nin şeyi. Şener'in yardımcı şeyinde, pozisyonunda. Onun da çevresi geniş orada. Zengin bir iş adamı yüz milyarı gönderdi öyle yapıldı. Yüz milyar hemen tringg. Yoksa Ordu yardımlaşmadan (OYAK) para çekecekti. Çağdaş eğitim vakfı, 20 tane talebeni ben okuturum demiş. Talebe okutmaya da başladı.

TÜRKAN SAYLAN ÇOK TUTULAN BİRİ DEĞİLDİR! Türkan Saylan çok tutulan biri değil. Frekans tutmuyor. O mitinglerde falan istemedi onu Şener ama ok yaydan çıkıyor bazen. Ok yaydan çıkıyor. Hükümetin yaptığı olayları hep Şener'e bağladı. Hiç yanaşmadık bile. Hatta karşılıklı durdular birbirlerinin elini bile sıkmadı Şener. Yani gitmedi Şener. O da cesaret edip yanına gelemedi. Yani ADD'nin içerisinde Şener'i istemeyen de var yani. Yüzde yüz isteyen yok ki. Başkaldıran da var. İşte cılız kalıyor ama zaman zaman sinirini bozuyor tabii ki. Her kafadan bir ses, çatlak ses. Necla Arat o iyi, O kendi halinde, O zaten CHP'ye girdi. Bir de Nur Serter var. Şener'in yardımcısı idi 0 Nur Serter. O da CHP ye girdi.

ŞENER PAŞA'YI ADD'YE İLHAN SELÇUK ÜYE YAPMIŞ Şener ile Aytaç Paşa emekli olduğunda, İlhan Selçuk'u ziyarete gittiler. O da derneğe üye etmiş orada onları, kıramamış. Adam öyle bir itibar göstermiş ki, bütün yazarları toplamış. O da adam tek başına değil bütün yazarları toplamış, Şener'in de hoşuna gitmiş. Bütün insanlar işini gücünü bırakıp, gelip Şener'e hoş geldin demişler. Güzel şeyler bunlar.

YAŞAR PAŞA'NIN YAHUDİ OLDUĞUNU CÜMLE ÂLEM BİLİYOR. Yaşar Paşa'nın, eli kolu bağlandı ne yapabilir ki? Niye bağlandı? Bu eski bakanlardan biri konuştu. Diyor ki sarayda bir saat kırk beş dakika ne konuşuldu diyor. Hala soruyorlar. Meçhul. Ne konuştu da değişti. Var bir kaç sebebi var. Bir şeyler duyduk. Anne, anne oralı baba Türk.

YAHUDİ BİRİNİN Genelkurmay BAŞKANI OLMASI "ÇİRKİN"! Ama onlarda anneden geliyor. Bizde babadan gelir, Yahudi'de annelerden geliyor. O bir gerçek. Onu zaten yüz yüze de konuştular Şener ile Yaşar Paşa. İtiraz etmedi. Onu zaten herkes biliyor. Cümle âlem biliyor. Bir tek biz bilmiyoruz ki. Biz de oranın Türkiye ateşesinden duyduk. İsrail'in buradaki askeri ataşesinden duyduk. Adam çok güzel Türkçe konuşuyor. O anlattı. Çirkin.

YAŞAR PAŞA'DAN ÖNCE BİZE Genelkurmay BAŞKANLIĞI TEKLİF EDİLDİ: REDDETTİK Teklifler geldi. Ondan önce geldi teklifler. Şener dedi ki; Ben dedi görevimi yapıyorum, ben susamam dedi. Ya bu koltuğumu terk edeceğim veya görevimi yapacağım. Benim makamda gözüm yok dedi. Bakanlar orda gitsin sorsun. Zaten şeyde birinci sırada, kim, iki kişi terfi ettiler. Birincisi Yaşar Paşa, ikincisi Şener. Allah korusun Yaşar Paşa'ya bir şey olsaydı, yani zaten böyle. Her sene böyledir. Sadece kara kuvvetleri komutanı olursun tek adaysındır. Genelkurmay başkanlığına. Ama orgeneralliğe terfi ederken sıra önemlidir.

2+2=4: ADD HÜKÜMET İLE UĞRAŞIYOR Birinci sırada kimse o kara kuvvetleri komutanı olur. O Genelkurmay başkanı olur. O bu kuralı bile bile Şener niye uğraşsın ki? Uğraşsaydı zaten hükümet ile işbirliği yapardı. Şimdi de bu hükümet ile uğraşmazdı. ADD niçin uğraşıyor. Bu hükümet için uğraşıyor. Yani düşünün iki iki daha dört. Bu hükümet ile işbirliği yapsaydı zaten belirli mevkideydi.

ABDULLAH GÜL İNDİRİLEBİLİR

(Kaynak: Aktihaber.com)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*