Şok kararın yankıları!

Şok kararın yankıları! .59419
  • Giriş : 29.08.2007 / 11:57:00

Spor medyası, Futbol Federasyonu'nun tatil edilen maçla ilgili şok kararına isyan etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Futbolcu dövmek serbest (Erman Toroğlu / Hürriyet)
Federasyonun verdiği bu kararla, bundan sonra Türkiye’de hangi hakem, hangi maçı, hangi şartlarda bırakabilir.

Başımız sağolsun (Yemen Ekşioğlu / Fanatik)
Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu maalesef yaşarken ölmüştür. Çünkü artık onların hükmü şahsiyeti kalmamıştır.

(İbrahim Altınsay / Radikal)
Bence bütün statlar kapansın. Statlarını adam gibi maç seyredilir hale getiren profesyonel kulüplere izin verilsin. Bu ölçütlere uyan, ama üç, ama beş takımla başlasın lig.

Türk Futbol tarihinde rezaletin son perdesi (Ahmet Çakar / Sabah)
Türkiye Futbol Federasyonu bırakın Türk Futbol tarihini, dünya Futbol literatürüne kara bir leke olarak geçecek skandal bir karar verdi.

Ve Bülent Demirlek bitti
Hakam Bülent Demirlek'in Trabzon-Sivas maçındaki tutumu, hakemliğini büyük tehlikeye soktu. Hakkında soruşturma açılan Demirlek'in lisansının iptali söz konusu.

2005-2006 Fortis Türkiye Kupası Finali’ndeki Fenerbahçe-Beşiktaş karşılaşmasında, siyah-beyazlı ekibin iki oyuncusuna kurallar gereği kırmızı kart çıkartması gerekirken pozisyonları geçiştirdiği gerekçesiyle eleştirilen Bülent Demirlek, geçen sezona da damgasını vurmuştu. 33. haftadaki Galatasaray-Fenerbahçe maçında taraftarların fiili eylemlerine rağmen oyuna devam kararı veren Demirlek hedef tahtası olmuştu. Buna rağmen federasyonun sahip çıktığı FiFA kokartlı hakem, son haftaki kader karşılaşmalarından biri olarak nitelendirilen Vestel Manisa-Denizli sınavında düdük çalmıştı. Ancak Demirlek’in Trabzon-Sivas maçındaki tutumu, hakemliğini büyük tehlikeye soktu. Hakkında soruşturma açılan Bülent Demirlek’in lisansının iptali söz konusu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious