Sokak ortasında doğum yaptı

  • Giriş : 07.03.2007 / 00:00:00

Antalya'da en işlek caddede mendil satarak para kaznamaya çalışan hamile bir kadın, aniden sancıları artınca sokak ortasında doğum yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Çevreden koşan vatandaşların yarımı ile bebeğini eteğine saran kadın, olay yerine gelen ambulans ile Antalya Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Hastane yetkilileri hem bebeğin, hem de doğum yapan kadının sağlık durumlarının iyi olduğunu söyledi.
Antalya'da sokaklarda mendil satan Kadriye Öz (32) isimli hamile kadın bu gün akşam saatlerinde, aniden rahatsızlanarak yere düştü. Çevreden gören vatandaşlar yardım etmek isterken, hamile kadın herkesin gözü önünde doğum yaptı. Çocuğunu şaşkın bakışları arasında doğuran kadın, çevredeki vatandaşların çağırdığı 112 ambulansı ile Antalya Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yeni dünyaya getirdiği bebeğini eteğinin altında saklayan genç kadın çocuğuyla birlikte ambulansa alındı. Ambulans ile hastaneye kaldırılan kadının ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Sokak ortasında birden yere yıkılan kadının hemen doğum yapmasına bir türlü inanamadıklarını belirten vatandaşlar ile olayın şokunu atamadıklarını ve hemen 112 acil servise haber verdiklerini söyledi. Kadının sürekli o civarda gördüklerini belirten vatandaşlar, "Buralarda mendil satarak para kazanmaya çalışırdı. Gariban birisiydi. Gördüğümüz kadarı ile 2 tane daha çocuğu vardı." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious