Sokak ortasında kanlı infaz

Sokak ortasında kanlı infaz.7328
  • Giriş : 31.10.2008 / 11:25:00

Antalya'da kahvecilik yapan ve kumar oynattığı iddia edilen bir kişi başından vurularak öldürüldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Antalya'da kahvecilik yapan ve kumar oynattığı iddia edilen bir kişi saat 22.30 sıralarında tabancayla başından 5 el ateş edilerek öldürüldü. Cadde ortasında kanlar içinde yatan şahsın bayan arkadaşı ise cesedine sarılarak feryat etti.

Edinilen bilgöye göre Antalya'da saat 22.30 sıralarında Sinan Mahallesi Hüsnü Karakaş Caddesi'nde bulunan bir pasajda kahvehanesi bulunan Fahrettin Şimşek(42) isimli şahıs kimliği belirsiz kişiler tarafından başından tabanca ile 5 el ateş edilerek vuruldu. Pasajın girişinde meydana gelen silahlı saldırı sonucunda Fahrettin Şimşek isimli şahıs olay yerinde yaşamını yitirdi.

Fahrettin Şimşek isimli şahsın cadde ortasında kanlar içinde yatan cansız bedenine yakın arkadaşı olduğu belirtilen Nezahat Çevik isimli bayan sarılarak "gitti gitti, kıyamam sana, ölmedin demi" gibi feryatlar yaktı. Sinir krizleri geçiren Nezahat Çevik isimli bayan sık sık yerde yatan cansız bedene koşarken emniyet güçleri tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı. Kriz geçiren bayan daha sonra polis ekipleri tarafından Antalya Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak burada sakinleştirici tedavi uygulandıktan sonra ifadesi alınmak üzere Yenikapı Polis Merkezi'ne götürüldü. Şimşek'in cesedi ise otopsi yapılmak üzere Antalya Büyükşehir Belediyesine ait Cenaze Nakil Aracı ile Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Morguna kaldırıldı.

Görgü tanıklarının ifadelerine göre, silahlı saldırıya 25-30 yaşlarında 3 kişinin olduğu ve siyah renkli bir otomobille olay yerinden kaçtıkları belirtilirken, kimlikleri tespit edilemeyen cinayet zanlılarının bulunması için Antalya Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından geniş çaplı araştırma başlatıldı.

Başından 5 el ateş edilerek cadde ortasında öldürülen Fahrettin Şimşek isimli şahsın kahvehanesinde kumar oynattığı ve daha öncede bir dernek adına lokal işlettiği, cinayetin kumar borcu yüzünden işlenenmiş olabileceği üzerinde duruluyor.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*