Sokak ortasında silahlı gasp

  • Giriş : 13.03.2007 / 00:00:00

Van'da bir şahıs ailesiyle birlikte araçla seyir halindeyken elinde kaleşnikof marka uzun namlulu silah bulunan kar maskeli 2 kişi tarafından alıkonuldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Silahlı şahıslar tarafından eli ve ayakları bağlanarak darp edilen kişi, canını zor kurtar

Van'ın Karşıyaka Mahallesi'nde V.S., ailesiyle birlikte araçla seyir halinde iken kaleşnikof marka uzun namlulu piyade tüfeği ile önünü kesen bir kişi tarafından durduruldu. Eli silahlı ve kar maskeli kişi V.S.'nin aracına bindi. Aracı silah zoruyla bir boş araziye doğru sürdüren şahıs, burada bekleyen diğer silahlı arkadaşıyla birlikte aileyi araçtan indirdi. Silahlı şahıslardan biri V.S.'nin eşi B.S. ve yanlarında bulunan çocukları başka bir yere götürdü. Daha sonra aileyi araçla uzaklaştıran eli silahlı kişi geri döndü.
Kaleşnikoflu şahıslar, V.S.'nin elini ve ayaklarını bağladıktan sonra darp etti. Şahıslar V.S.'nin elini ve ayaklarını çözerek, üzerinde bulunan 200 dolar ve 320 YTL'sini aldı. Kendisine cep telefonunun bataryasını çıkararak arkasına bakmadan uzaklaşmasını isteyen şahıslardan uzaklaşan V.S., buradan ayrılarak eşini ve çocuklarını buldu.Olayın emniyete intikal etmesiyle birlikte geniş çaplı tahkikata başlandığı belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious