Solomon geri dönüyor

Solomon geri dönüyor.13244
  • Giriş : 20.06.2008 / 16:59:00

Fenerbahçe'nin üst üste 2. kez Beko Basketbol Ligi'ni şampiyon tamamlamasında ve Euroleague'de çeyrek finale çıkmasında en önemli pay sahiplerinden biri olan Amerikalı oyun kurucu Willie James Solomon'un eski takımı Maccabi'ye geri döneceği iddia edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

talbasket.net sitesinde yayınlanan haberde, hiçbir şeyin ters gitmemesi durumunda 29 yaşındaki ve 1.85 uzunluğundaki oyuncunun Maccabi'nin yeni oyun kurucusu olacağı ve Maccabi ile Solomon'un çarşamba günü şartlarda anlaştığı belirtilirken, Solomon'un kontrata imza atması için önündeki tek engelin kendisini serbest bırakan Fenerbahçe Ülker'in iki taraf arasındaki ilişkinin kesilmesi için ödenecek tazminat konusunda oyuncuyla anlaşamaması olduğu ifade edildi.

Haberde Solomon'un Maccabi'ye imza atması durumunda, Amerikalı oyuncunun İsrail Ligi ve Euroleague finali dublesi ile biten 2005-06 sezonunun ardından Maccabi ile 2. dönemi olacağı vurgulandı.

Son olarak Solomon'un gerçek bir kazanan olduğu söylenen haberde yetenekli oyuncunun Avrupa'da geçirdiği 6 sezonda da en az bir şampiyonluğa ulaştığı belirtildi.

Haberde ayrıca gelecek sezon hazırlıklarını tamamlamaya çalışan Maccabi'nin pivot mevkiine de ünlü bir oyuncu almak istediği ve bu ismin Guy Pnini veya Yaniv Green olacağı söylendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious