Son 2 gün! Hediyenizi aldınız mı?

Son 2 gün! Hediyenizi aldınız mı?.11580
  • Giriş : 06.03.2008 / 10:51:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 15:46:41

Güçlü, asil, hür ve yenilikçi tüm kadınların zaferine sadece 2 gün kaldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kadınların özgürlüğünü kazandığı ve coşkuyla kutladığı bu özel günde (9 Mart Kadınlar Günü) www.kuyumcu.com.tr’nin birbirinden şık ve zarif tasarımlarıyla onları ayrıcalıklı hissettirmeyi hedeliyor.

Onlar iş kadını, sevgili, eş  ya da bir anne olarak dünyanın en değerli varlıkları. 8 Mart onlar için kadına verilen değerin taçlandırıldığı en anlamlı gün... Bu özel gün yaklaşırken hala hediye seçimini yapmadıysanız ve mağaza mağaza dolaşmaya vaktiniz yoksa www.kuyumcu.com.tr birbirinden şık alternatifleri bir tıkla beğeninize sunuyor.

Alışveriş yapmayı zevkli hale getiren www.kuyumcu.com.tr kadınlar gününe özel avantajlarla farkını ortaya koyuyor. Birbirinden güzel takıların arasında oturduğunuz yerden seçim yapmak size kalıyor. Sitede kadınla özdeşleşen ve her kadının arzuladığı pırlanta ürünlerdeki cazip fiyatlar dikkat çekiyor.  Altın ve pırlantadan tasarlanan küpe, kolye ve yüzükten oluşan şık setlerin fiyatı  449 YTL’den başlıyor.

Keyifli alışverişin adresi olan ve her bütçeye hitap eden www.kuyumcu.com.tr Türkiye’nin neresinde olursanız olun size sadece bir tık uzakta.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious