Son gülen biz olacağız

Son gülen biz olacağız .12083
  • Giriş : 17.10.2007 / 08:45:00

Haluk Ulusoy, Yunanistan'ı bugün yenip kara bulutları dağıtacaklarını belirterek, "Sıkıntılı günler yaşayabiliriz ama biz bayramı 1 ay sonra 2008 final biletini cebimize koyduğumuzda yapacağız" diye konuştu

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

AMili Takım'ın şanssız ve talihsiz bir dönemden geçtiğini belirten Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'na gideceklerinden emin konuştu. Türkiye'nin çetin ve zorlu maçları her zamanda daha iyi oynadığını belirten Ulusoy, "Hesapta olmayan puanlar kaybettik. Ama Türkiye büyük bir Futbol ülkesidir. Büyük maçları hep büyük oynamıştır. Yarın (bugün) Yunanistan karşısında da gerçek performansımızı sergileyip kazanacağız. Yeterki şans biraz bizden yana olsun" diye konuştu.

BAYRAM 21 KASIM’DA

Yunanistan galibiyetiyle ihtiyaçları olan morali elde edeceklerini ifade eden Halut Ulusoy, "Bosna- Norveç maçının sonucu tabii ki bizi etkiliyor. Ancak biz hiç bir hesaba girmeden bize gerekli olan olan puanları toplayıp gruptan çıkacağız. Grup lideri olmayı hedeflemiştik ama küçük kazalar yapıp çok üzüldük. 21 Kasım'daki Bosna maçından sonra Türkiye'ye 2008 final biletini hediye edip bayram yaşatacağız. Buna yürekten inanıyorum" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious