Son şampiyon kupayı evinde kaldırdı

Son şampiyon kupayı evinde kaldırdı.17263
  • Giriş : 31.05.2009 / 22:45:00
  • Güncelleme : 31.05.2009 / 22:43:07

Türkiye Kupası'ndan sonra Süper Lig'de de şampiyonluğa ulaşan Beşiktaş kupayı Özgener'in elinden aldı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Turkcell Süper Lig'in 2008/2009 sezonunu 71 puanla lider bitiren ve Türkiye Kupası'ndan sonra lig kupasını da müzesine götüren Beşiktaş, zaferini İnönü Stadı'nda kutladı ve kupasını kaldırdı...

Turkcell Süper Lig'de 2008-2009 sezonunu şampiyon tamamlayan Beşiktaş'ta coşku sürüyor.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve yöneticiler ile teknik heyet, futbolcular, futbolcuların eşleri, çocukları, Akaretler'deki kulüp binası önünde üzeri açık bir otobüse binerek şampiyonluk kutlamaları için BJK İnönü Stadı'na geldi.

Taraftarlar, kulüp binasından stada kadar coşkuyla kafileye eşlik etti. Taraftarlar, yöneticiler, teknik heyet ve futbolcularla yol boyunca birlikte şampiyonluk şarkıları söyledi.

Futbolcular ellerindeki bayraklarla taraftarlara eşlik ederken, taraftarlar da yaktıkları meşalelerle güzergahı adeta bayram yerine çevirdi.

Taraftarlar, özellikle teknik direktör Mustafa Denizli ile kaleci Rüştü'ye büyük ilgi gösterirken, zaman zaman oyunculardan üçlü çektirmelerini istedi. Ellerindeki formaları, atkıları oyunculara atan taraftarlar, şampiyonluk şarkılarıyla coşkuyu artırdı.

Taraftarların yoğun ilgisi nedeniyle üstü açık otobüs, kulüp binasından stada kadar kısa mesafeyi bir saatten fazla sürede gidebildi. Yol boyunca özel güvenlik elemanları da otobüsün önünde yolu açmaya çalışırken, bazı taraftarların fenalaştığı görüldü.

Kafile otobüsle stada girerek, kutlamalara katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*