Son söz bayan Aurelio'nın

Son söz bayan Aurelio'nın.14007
  • Giriş : 20.12.2007 / 15:49:00

Valencia'nın istediği Aurelio, "Kalmak istiyorum, ama son kararı eşime bıraktım. O, nerede yaşamak isterse ona göre davranacağım" dedi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kısa bir görüşme oldu

Bir süre önce İspanyol ekibi Valencia’nın başına geçen Ronald Koeman’ın ısrarla istediği Mehmet Aurelio, karar aşamasında. Önceki gün İstanbul’a gelerek Başkan Aziz Yıldırım ile kısa süren bir görüşme yapan menaceri Bayram Tutumlu, “Başkan, Aurelio’yu bırakmak istemediğini söyledi. Valencia dışında birçok kulüp oyuncumla ilgileniyor. Karar Aurelio’nun” derken, yıldız oyuncu ise kararını eşinin vereceğini kaydederek, kendisinin onun kararına uyacağını vurguladı.

Valencia hemen istiyor

Fenerbahçe'de kalmak istediğini ifade eden Aurelio, “Yine de kararı eşime bıraktım. O, nerede yaşamak isterse, ben de ona göre davranacağım” açıklamasını yaptı. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan başarılı oyuncunun bir yıllık da opsiyonu bulunuyor. Aurelio, ayrılmak istediği takdirde, sözleşmesindeki hüküm gereği 6 milyon Euro’ya serbest kalacak. Valencia’nın bu meblağı ödemeye hazır olduğu ve Sambacı’yı ara transferde almak istediği belirlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious