'Son Ütücü' gafı

  • Giriş : 18.08.2006 / 00:00:00

“Son Ütücü” proğramı ile, dikkat çeken Armağan Çağlayan, sansasyonel isimleri programına çıkararak rating kapma alışkanlığına, dün gece de devam etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Aylardır belki de yıllardır ekranlarda görmediğimiz Seren Serengil’i programına konuk eden Çağlayan, zaten dolmuş olan Seren’e boşalması için iyi bir fırsat tanıdı. Hele programa konuk ettiği oryantal star yarışmasının finalisti Perihan’a ettiği bir laf vardı ki, sormayın gitsin.

Perihan, Oryantal Star yarışmasının elemelerini kazanmış ancak İzmir’de oturduğu için İstanbul’a gelmeyi kabul etmemişti. Bacağını örttü namussuz oldu Perihan’ı programına konuk eden Çağlayan, genç kıza ve birçok dansöze büyük saygısızlık etti. Dul ve dokuz yaşında bir oğlu olan oryantal Perihan, kıyafetinin bir parçası olan tülü, oturduğu zaman bacaklarına örttü. Bir ara tülü yere düşen Perihan eğilip, tekrar tülü yerden alarak bacaklarını kapattı. Bu hareket sonrası Armağan Çağlayan’da “Hem dansöz, hem namuslu” sözlerini sarfedip, pişkin pişkin sırıttı. Bu sözleriyle birçok dansözü karşısına alan Çağlayan’a bütün dansözler ateş pükürüyor. Böylece Armağan Çağlayan’da, Güneri Ümit, Mehmet Ali Erbil gibi isimlerden sonra büyük gaf yapan üçüncü kişi oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious