Song takıma uyum sağladı

Song takıma uyum sağladı.13181
  • Giriş : 10.07.2008 / 10:46:00

Trabzonspor'un Kamerunlu defans oyuncusu Rigobert Song, kısa zamanda Bordo-mavili takıma uyum sağlarken, idmanlardaki hırslı çalışmasıyla takım arkadaşlarına da örnek oluyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kamerun Milli Takımı'nın da kaptanlığını yapan Rigobert Song, oynadığı takımlarda 'büyük abi', 'büyük şef' lakaplarıyla anılıyor. Song'un futbola bakış açısını ve karekterini gören takım arkadaşları da onu örnek almaya başladı.

Özellikle bu sezon tecrübeli ve genç isimleri kadrosunda barındıran Trabzonspor, Kamerunlu yıldızın tecrübesinden istifade etmek istiyor. Song'un antrenmanlardaki çalışma temposu ve hırsından hayli memnun olan Teknik Direktör Ersun Yanal, Song'dan kendisine fazla yüklenmemesini istedi.

Tecrübeli oyuncuyla yakından ilgilinen Ersun Yanal, gerek antrenmanlarda gerekse saha dışındaki sergilediği tavırla beğeni kazanan Song'a takımda ağabeylik görevini yüklemiş durumda.

Trabzonspor'da takım kaptanı Hüseyin Çimşir'den sonra takımın 2 ve 3 kaptanının kim olacağı henüz açıklanmazken, Bordo-mavili kulübün Song'un kaptanlık tecrübesinden de yararlanmak istiyor.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*