Song yok Kral var!

  • Giriş : 08.03.2007 / 00:00:00

Gerets’in, Trabzonspor maçında defansta yine Tomas ile Emre’yi oynatacağı, Hakan Şükür’ü de ilk onbirde sahaya süreceği öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kadro şekilleniyor

Aslan’ın pazar günü Trabzonspor ile oynayacağı kritik maçın kadrosu yavaş yavaş şekilleniyor. Sarı-Kırmızılı ekibin hocası Eric Gerets’in, Beşiktaş derbisinde olduğu gibi, savunmanın göbeğinde yine Tomas-Emre Aşık ikilisine görev vereceği öğrenildi. Disiplinsiz hareketleri nedeniyle Song’un, Belçikalı hoca tarafından tamamen gözden çıkarıldığı, sezon sonunda gönderilmesinin gündemde olduğu belirlendi. Başkan Özhan Canaydın, bu konuda Gerets’in arkasında olduğunu iletmişti.

Necati yine kulübeye

Derbide çok güvendiği, hafta içindeki hırslı çalışması nedeniyle şans verdiği Necati Ateş’in performansı nedeniyle hayal kırıklığı yaşayan Gerets, başarılı oyuncuyu tekrar kulübeye çekmeye hazırlanıyor. Tecrübeli hocanın Hakan Şükür’ü ilk onbirde Ümit Karan ile birlikte görevlendirmesi bekleniyor. Gerets’in Kral ile kısa bir görüşme yaptığı ve sahada onun gibi bir lidere ihtiyacı olduğunu söylediği ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious