Sonuna kadar Cimbomlu

Sonuna kadar Cimbomlu.53297
  • Giriş : 01.04.2008 / 17:30:00
  • Güncelleme : 01.04.2008 / 17:37:45

Arda Turan, “Galatasaray Kulübü ile olan sözleşmem yalnızca kağıt üzerinde belli bir tarihte sonlanmaktadır, Galatasaraylılığım ise asla bitmeyecektir” dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray'ın milli futbolcusu Arda Turan, bir gazetede yer alan transfer haberiyle ilgili olarak, “Galatasaray Kulübü ile olan sözleşmem yalnızca kağıt üzerinde belli bir tarihte sonlanmaktadır, Galatasaraylılığım ise asla bitmeyecektir” dedi.

Genç futbolcu, sarı-kırmızılı kulübün internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada, bugünkü bir gazetede yer alan transfer haberinin gerçeği yansıtmadığını vurgulayarak, şunları kaydetti:

“İmzası olmayan ama özel haber ibaresiyle yayınlanan ve adımı sekiz sütunluk manşetine taşıyan bu haberin hiçbir dayanağı yoktur. Ligimizin son derece çekişmeli bir döneminde, akıl almaz transfer iddialarının gazete sayfalarında, üstelik son derece yakışıksız fotomontaj hileleri eşliğinde yayınlanmasının hangi amaçlara hizmet ettiğini saygıdeğer futbolseverler taktir edeceklerdir.

Önümüzdeki dönemde bu tür asılsız ve yakışıksız haberlerin tekrar yayınlanması durumunda yargı yoluna başvuracağımı hatırlatmak isterim.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious