Sonuna kadar kovalayacağız

Sonuna kadar kovalayacağız.16017
  • Giriş : 04.05.2008 / 22:57:00

Fenerbahçenin Brezilyalı futbolcularından Edu, Gençlerbirliği maçını kazanarak 3 puan aldıklarını belirterek, ''Futbol içinde her şey olabilir. İddiamız devam ediyorsa, sonuna kadar kovalamalıyız'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Gazetecilere yaptığı açıklamada Edu, Sivasspor-Galatasaray maçını karşılaşma öncesi düşünmediklerini belirterek, ''Biz kendi maçımıza konsantre olduk. Gençlerbirliği'ni yenmemiz gerekiyordu ve yendik. Sivas'tan gelecek bizim için olumlu haber, mutlu edebilirdi. Ama biz önce kendi işimizi yapmalıydık'' diye konuştu.

Sezon içinde kaybettikleri puanları şu an aradıklarını kaydeden Brezilyalı oyuncu, ''Sezon içinde kaybettiğimiz puanları son dönemde arıyoruz. Sadece Galatasaray maçı değil, diğer maçlarda kaybettiğimiz puanları da arıyoruz. Bunlardan ders çıkarmalıyız. Seneye bu noktaya bırakmamamız gerekiyor'' dedi.

Şampiyonluk şanslarının devam ettiğini vurgulayan Edu, ''Futbol içinde her şey olabilir. İddiamız devam ediyorsa, sonuna kadar kovalamalıyız. Trabzonspor maçını kazanıp, Galatasaray'ın maçının sonucuna bakacağız. Önce bizim Trabzonspor karşısında 3 puan almamız gerekiyor'' ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious