Sonuna kadar şampiyonluk yarışındayız

  • Giriş : 16.04.2007 / 00:00:00

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, Sakaryaspor maçında hiç hesapta olmayan puanlar yitirdiklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ataköy'deki Olimpiyatevi'nde düzenlenen TSYD-Ülker Spor Yazarları Armağanı Yarışması'nın ödül törenine katılan Kenan Öner, burada Sakaryaspor maçıyla ilgili basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ''2 puan bıraktık. Böyle olacağı hiç aklımıza gelmezdi. 85. dakikaya kadar maçı önde götürmüştük. Kalan sürede, yediğimiz golü telafi edemedik. Kayıplar oluyor, her zaman da olacak. Herkeste bu kayıplar oluyor. Kalan haftalarda yine olacak ama biz sonuna kadar şampiyonluk yarışı içinde olacağız'' dedi.
Öner, Sakaryaspor maçı öncesinde teknik direktör Jean Tigana ve takım menajeri Ali Gültiken arasında tartışma yaşandığı haberlerinin hatırlatılması üzerine de ortada bir sorun olmadığını kaydetti.
Öner, ''Şu anda hocamız Paris'te. Ali Gültiken ise kamp yeri bakmak üzere Almanya'da. Herhangi bir problem yok. Herkes, inanmış bir şekilde çalışıyor. Bunda abartılacak birşey yok. Hocamız orada Ali ile değil, tercümanıyla konuşmuş. Sanırım 'Cafe break' konusunda böyle bir şey olmuş. İkili arasında hiçbir sorun yok'' açıklamasını yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious