Sonunda Kalli'nin gözüne girdi

Sonunda Kalli'nin gözüne girdi.16052
  • Giriş : 12.09.2007 / 11:08:00

Yeni Hagi diye lanse edilen ancak ilk sezonunda fazla şans bulamayan Carrusca'dan herkes ümidini kesmişti. Üst üste yaşanan sakatlıklar Arjantin'li oyuncuya yaradı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Carrusca, Konyaspor maçında ilk onbirde...

Az daha ülkesine dönüyordu
Yönetimin, yüksek borç nedeniyle nefes bile almakta zorlandığı geçen sezonda, ‘Geleceğin Hagi’si olarak transfer ettiği Carrusca, bir sezon boyunca neredeyse yattı. Teknik direktör Eric Gerets kendisine çok az süre verince, Arjantinli de kendini gösterme fırsatı bulamadı. Herkes ondan ümidi kesmeye başlamıştı. Hatta, geldiği Estudiantes’e ya da ülkesinin bir başka takımı Boca Juniors’a gitmesini beklemeye koyuldu. Görüşmeler oldu, ama anlaşma olmadı.

Ve Feldkamp’ın gözüne girdi
Bu sezona yine suskun başladı genç oyuncu. Ancak yılmadı. Antrenmanların en çalışkan ve göze batan ismiydi. Ancak önünde Arda Turan gibi bir engel vardı! Milli futbolcunun, Sabri ile birlikte Malta maçında talihsiz sakatlığı, bir anda gözlerin ona çevrilmesine neden oldu. Feldkamp, zaten forma şansı vermek için fırsat kolluyordu. Ve o gün, bugündü. Şimdi Kalli, sabreden ve sadece işine bakan Carrusca’yı, Konyaspor maçında sahaya sürmeye hazırlanıyor.

Carrusca’nın karnesi

  Lig
     
     
MaçDakikaGolAsistSarıKırmızı
12374----

     
     Avrupa
     
     
MaçDakikaGol
279-

     
     Türkiye Kupası
     
     
MaçDakikaGol
3241-

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious