Sony fotoğraf yarışmasında final

Sony fotoğraf yarışmasında final.26588
  • Giriş : 13.04.2008 / 21:36:00

Profesyonel ve amatör dünya fotoğraf tutkunlarının çalışmalarını uluslararsı platforma taşıyan Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri'nde finalist fotoğraflar belirlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Profesyonel ve amatör tüm fotoğraf tutkunlarının çalışmalarını uluslararası bir platforma taşıyan Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri'nde finalist yarışmacılar belirlendi.

Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri'nde sonuçlar, 24 Nisan 2008'de Cannes'daki Festival Sarayı'nda ödül seremonisi ile duyuralacak.

Sony sponsorluğunda düzenlenen ve fotoğrafçılar için uluslararası bir vitrin konumunda olan Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri'nde finale kalan yarışmacılar açıklanmasıyla heyecan artıyor.

Yarışmaya yaklaşık 26 bin amatör ve 45 bin profesyonel fotoğrafçı katıldı.

Birinci gelen fotoğrafçı katıldığı fotoğraf ile yılın görüntüsünü temsil edecek ve I'iris d'or ödülünü kazanacak. Aynı zamanda 25,000 dolar para ödülü alacak ve 2009 yılındaki Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri'nde 25 fotoğraflık portföyünü de sergileyebilecek.

Fotoğraflar; soyut, reklamcılık, mimari, moda, müzik, doğa, nü, portre, fotoğraf gazeteciliği, bilim ve spor kategorilerinde değerlendiriliyor.

Finale kalan fotoğraflardan bazıları...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious