Sosyeteye Hitler aşısı

  • Giriş : 20.10.2006 / 00:00:00

2. Dünya Savaşı sırasında Alman savaş pilotlarına zindelik kazandırmak için uygulanan ozon yöntemi, sosyetenin yeni gençlik ve güzellik keşfi oldu!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İğneyle zayıflama yöntemi nedeniyle son zamanlarda adı gündemden düşmeyen Dr. Ender Saraç, özellikle sosyetik simaların rağbet ettiği bir başka yöntemi daha Türkiye'ye getirdi. Saraç'ın bu kez vaat ettiği şey ise birkaç dakikada ulaşılan gençlik ve zindelik. Saraç yöntemin uygulanışı hakkında "Hastadan 100 cc. kadar kan alınıyor. Bu kan Almanya'dan getirtilen özel bir makinede ozonla karıştırılıyor. Ozon takviyeli kan, daha sonra yeniden hastaya enjekte ediliyor" dedi.

Savaş pilotlarında denenmiş

Saraç, kana yapılan ozon takviyesiyle kişinin 10 yıl önceki kadar genç görünebileceğini ve kendisini daha dinç hissedeceğini iddia etti. Saraç, yöntemin 2. Dünya Savaşı sırasında, Hitler'in talimatıyla Alman bilimadamları tarafından bulunduğunu söyledi. Ayşegül Dinçkök ve Semiramis Pekkan'ın, geçen yıl bu işlemi yapması için Fransa'dan Robin adında doktoru Türkiye'ye getirttiği iddia edildi. Dinçkök ve Pekkan'a uygulama Hyatt Regency Otel'deki suit'te yapılmış.Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious