Sosyetik isimler umrenin yolunu tuttu

Sosyetik isimler umrenin yolunu tuttu.14433
  • Giriş : 20.03.2009 / 01:46:00
  • Güncelleme : 20.03.2009 / 00:43:45

Zengin ve tanınmış ailelere mensup 120 kadın umre için kutsal topraklara gitti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Suudi Arabistan Havayolları'nın uçağı ile saat 14.00'de Medine'ye hareket eden kafilede Nadire İçkale, Rezzan Kiraz, Özcan Sabancı, Tülin Demirören, Melahat Acarer, Rengin Sezer, Suna Özkanca gibi isimler bulunuyor. Giyim tarzlarıyla Atatürk Havalimanı'nı renklendiren umreci kadınlar, diğer yolcuların da dikkatlerini çekti.

'UMREYE GİTMEK İÇİN YAŞLANMAYI BEKLEMEYİN'
Astrolog Rezzan Kiraz, 5'inci kez umreye gittiğini belirterek, 'Dünyanın her yerini ziyaret ediyorum, her zaman tatil yapıyorum. Bu da ruhen bir tatmin yeniden şarj olma. Deşarj olup yeniden şarj olmaya gidiyoruz. Müthiş güzel. Hiçbir zaman yaşlanmayı beklemeyin. İçinizde maneviyat varsa gideceğiniz en güzel yer. İsrail'e de, Vatikan'a da gittim, dünyanın birçok merkezlerine gittim. Ulvilik en çok orada var.' şeklinde konuştu.

Beşinci organizasyon ile sosyeteyi umreye götüren Nadire İçkale, 'Gruptaki 120 kişinin isimlerinin kim olduğunun önemli değil. Hepsi Allah'ın misafiri. Vakıf olarak beşinci umre organizasyonu yaptık. Ben ise sekizinci kez kutsal topraklara gidiyorum' dedi.

Özcan Sabancı da beşinci kez umre ziyareti yaptığını buna rağmen her sene gitmeyi arzu ettiğini belirtirken Sema Üstünel de, çok mutlu bir yolculuğa çıktığı anlattı.

Nermin Hasoğlu, biri hac olmak üzere üçüncü defa kutsal topraklara gittiğini söyledi. Nuray Çelik ise yaşadıklarının anlatılabilir bir duygu olmadığını dile getirdi.

Saat 14.00'de Medine'ye harekete eden kafile kutsal topraklarda 10 gün kalacak. Kişi başı bin 950 euro ödeyecek olan umreciler, Hilton Oteli'nde konaklayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*